ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI ZİRVESİ

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI ZİRVESİ

Yer : TAKSİM / İSTANBUL
Tarih : 4 KASIM 2017
Düzenleyen : DEV AKADEMİ
Kongre Merkezi : ELITE WORLD PRESTIGE HOTEL TAKSİM / İSTANBUL
Organizatör : DEV AKADEMİ
Web Sitesi : http://www.devakademi.com/

DAVET.
“İş hayatının en eski mesleklerinden olan “Sekreterlik” mesleğinin, telefonları cevaplama, misafirleri karşılama, not tutma gibi görevlerle 1930’larda başlayan yolculuğu, günümüz iş dünyasında inisiyatif alabilen, çalıştığı kurumun işleyişine ve vizyonuna önemli katkı sağlayan, gerektiğinde yöneticisinin vekili olabilecek yetkinlikte stratejik bir konumda olan “Yönetici Asistanı” olarak değişime uğramıştır.Günümüzde “Yöneticinin Asistanlığı”, iş dünyasında önemi günden güne artan bir pozisyon olmaya başlamış, hayatın her alanında olduğu gibi, İş dünyasında da yaşanılan devrim niteliğindeki değişiklikler, tüm branşlarda olduğu gibi “Yönetici Asistanlarının” da görev tanımını bambaşka boyutlara ulaştırmış ve “Yönetici Asistanlarını” şirketlerin görünmez kahramanları haline getirmiştir. Telefonlara bakmanın ve not tutmanın çok daha ötesinde işler ve projeler yöneten “Yönetici Asistanları”, bugün artık şirketlerin en kilit pozisyonlarında görev alıyor. Bu nedenle iyi bir yönetici asistanında var olması gereken çok önemli nitelikler bulunuyor.

Zirvede, “Yönetici Asistanlığı” kavramıyla ilgili olan tüm tanımları, iyi bir “Yönetici Asistanı” olma yolundaki püf noktalarını ve sektörel bazda yaşanılan gelişmelerin “Yönetici Asistanlığı” mesleğine getirdiği etkileri mercek altına alıyoruz.

Amacımız, interaktif sunumlar eşliğinde, katılımcılarımızın ve konuşmacılarımızın deneyimlerini, bilgilerini ve önerilerini paylaştığı, vizyonel bir toplantı ortamı oluşturarak, tüm katılımcılarımızın sosyal paylaşım network’ü oluşturmalarına yardımcı olmaktır!”

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın