II. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2018)

yorumsuz
595

USEAS 2018

II. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu 2018

Yer : Turgutreis-Bodrum<
Tarih : 26-27-28 Nisan 2018
Düzenleyen : Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği
Kongre Merkezi : La Blanche Resort & Spa Bodrum Otel Turgutreis-Bodrum
Organizatör : Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği
Web Sitesi : http://useas.sead.com.tr/

DAVET.

Değerli Akademisyen, Araştırmacı ve Eğitimciler,

Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak düzenlediğimiz 2.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2018) 26-28 Nisan 2018 tarihleri arasında Muğla Bodrum’da yapılacaktır. Geçen yıl büyük takdir toplayan Sempozyumun bu yıl ikincisini düzenlemenin gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

Sempozyumun amacı, eğitim alanındaki bilimsel çalışma ve uygulamaları paylaşmak, akademisyen, öğretmen ve öğrencileri bir araya getirerek bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, işbirliği ve eşgüdüm sağlamak, yeni düşünce ve çalışma alanlarına ortam hazırlamaktır. Bu anlayışla düzenlenen Sempozyumda çeşitli bildiri, panel ve sunumlara yer verilecektir.Sempozyum süresince eğitim alanında güncel bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasını, tartışılmasını, özgün fikirlere ulaşılmasını ve ülkemizdeki çalışmalara katkı sağlanmasını beklemekteyiz. Sempozyumda sunulan çalışmalar hakem değerlendirmesi sonrasında bildiri özeti kitabı ile tam metin bildiri kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca Sempozyumda bilimsel yenilik, içerik, araştırma, yöntem, uygulama gibi yönlerden komisyonlar tarafından yapılacak değerlendirme sonucu seçilen bildirilere “bildiri ödülü” verilecektir. Sempozyum ile ilgili bilgilere useas.sead.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Geleceğin nitelikli eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirme bakımından büyük önem taşıyan bu Sempozyuma bildiri, panel, konferans gibi sunumlarla veya dinleyici olarak katılarak destek veren tüm katılımcılara, Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak teşekkür ederiz.

Sizleri 2.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2018)’ de görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılar dileriz.

Prof. Dr. Firdevs GÜNEŞ
SEAD Başkanı
uz…

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın