ICSER 2017 – 4th International Conference on Social Science and Education Research

yorumsuz
394
ICSER 2017
4th International Conference on Social Science and Education Research
Yer :Ankara
Tarih :08-10 Eylül 2017
Düzenleyen : ICSER
Kongre Merkezi :  ANKARA
Organizatör : ICSER
Web Sitesi : http://www.icser.org/

DAVET.

ICSER-International Conference Series kapsamında yer alan 4th International Conference on Social Science and Education Research (4.Uluslararası Sosyal Bilimler & Eğitim Araştırmaları Konferansı) 08-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Başkent Ankara’da gerçekleştirilecektir. Konferans, ICSER-International Center of Social Science & Education Research tarafından düzenlenecek olan konferans IJSSER: International Journal of Social Sciences and Educaion Research ile JTTR: Journal of Tourism Theory and Research dergileri tarafından desteklenmektedir.ICSSER farklı ülkelerden katılımcılara değişik konularda bilimsel bir paylaşım ve tartışma ortamı sağlamaktadır. Konferans aynı zamanda, sosyal bilimler ve eğitim alanlarındaki araştırmalarda en son gelişmeler, araştırma yöntemleri, en iyi uygulamalar, araştırma tasarımı, analiz, bulgular ve bilimsel tartışma gibi güncel konularda öğrenme olanakları sağlamaktadır. Konferans dili İngilizce ve Türkçedir. Bildiriler İngilizce ya da Türkçe dillerinde sunulabilecektir.

Konferansın amacı, Sosyal Bilimler ve Eğitim alanlarındaki akademisyenler, araştırmacılar, profesyoneller, uygulayıcılar ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirerek bilgi alış verişini sağlamak ve konferansla ilgili konularda deneyimleri, çalışmaları, yeni fikirleri, araştırma bulguları ve sonuçlarını paylaşmaktır. Konferans katılımcılara bilimsel bir ortamda yenilik ve gelişmelerdeki teorik yöntem ve benimsenen pratik çözümleri tartışma fırsatı sunmaktadır.

Sizleri sosyal bilimler ve/veya eğitim araştırmaları alanındaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için ICSSER-Ankara konferansına davet ediyoruz. Verimli bir organizasyon gerçekleştirmek için yapacağınız değerli katkılarınızı önemsiyor ve birlikte olmayı umuyoruz.

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın