ICES UEBK 2017 – 26. Uluslarası Eğitim Bilimleri Kongresi

yorumsuz
4.528

ICES UEBK 2017
26. Uluslarası Eğitim Bilimleri Kongresi
Yer :  Side / Antalya
Tarih : 20-23 Nisan 2017
Düzenleyen : Karadeniz Teknik Üniversitesi
Kongre Merkezi : Starlight Resort Hotel
Organizatör : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık
Web Sitesi : http://ices-uebk.org/
DAVET.

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Antalya Starlight Resort Hotel’de 20-23 Nisan 2017’de yapılacak olan 26. Uluslarası Eğitim Bilimleri Kongresi’nde (ICES/UEBK-2017) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Kongrenin ana teması “Küreselleşen Dünyada Eğitim” olarak belirlenmiştir. Kongre Karadeniz Teknik Üniversitesi, ULED (Ulusal Eğitim Dernekleri) Platformu ve Pegem Akademi işbirliği ile düzenlenmektedir.26. Uluslarası Eğitim Bilimleri Kongresi (ICES/UEBK-2017) dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılmasını amaçlamaktadır. Programda; çağrılı konuşmacılara, panellere, sözlü bildirilere ve poster sunumlarına yer verilecektir.

ICES/UEBK-2017 için lütfen daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri ekleme menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz. Kongrenin ana temasının “Küreselleşen Dünyada Eğitim” olmasına ek olarak öğretmen eğitimi/yetiştirme ile ilgili çalışmalar da değerlendirmeye alınacaktır.

ICES/UEBK-2017 bildiri özet metinleri kongre öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı” olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”na basılacaktır. Ayrıca isteyen katılımcılar çalışmalarını Ekim 2017’de basılacak olan “Küreselleşen Dünyada Eğitim” e-kitabında değerlendirilmek üzere bölüm olarak basılması için gönderebilecektir. Başvuruların yayımlanması ile ilgili detaylı bilgilere “Genel Bilgiler” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Sizleri Antalya – Starlight Resort Hotel’de yapılacak kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın