ICAFOF 2017

6 yorum
8.660

ICAFOF 2017

International Conference on Agriculture, Forest, Food Scıences and Technologies

Yer : Cappadocia / Turkey
Tarih : 15 – 17 May 2017
Düzenleyen : Galaksi Turizm Organizasyon
Kongre Merkezi : DoubleTree by Hilton Hotel Avanos – Cappadocia
Organizatör : Galaksi Turizm Organizasyon
Web Sitesi : http://icafofconference.com/

DAVET.Welcome to the official site of International Conference on Agriculture, Forest, Food Scıences and Technologies (ICAFOF 2017 Cappadocia / Turkey). This three-day conference will be held in DoubleTree by Hilton Hotel Avanos – Cappadocia, Nevsehir, Turkey during May 15 – 17, 2017. The conference will be organized by The University of Nevsehir Haci Bektas Veli. The ICAFOF- Cappadocia 2017 aims at presenting current researches being carried out in the areas of Agriculture, Forest and Food for scientists, scholars, engineers and students from the universities, technologists, entrepreneurs and policy makers all around the World. Thus, The ICAFOF – Cappadocia provides opportunities for the delegates to exchange new ideas and application experiences face to face, to establish business or research relations and to find global partners for future collaboration. We hope that you can join us in the ICAFOF – Cappadocia 2017 with new insights. We look forward to welcoming you to Cappadocia, where is a fascinating nature wonder in Turkey.

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

ICAFOF 2017 (6 Yorum)

  1. Kimyagerim fakat kimya öğretmeni olarak çalışıyorum böylesi çalıştay ve ettkinliklere katılmak istiyorum yukarıdaki orman,yiyecek bilimleri ve teknolojisi konferansına katılmak istiyorum bilginize…

    • Merhabalar Bülent Bey;
      Kongre web sayfasını ziyaret ederek kongreye kayıt olabilirsiniz veya düzenleyen kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

  2. Merhabalar.
    Öncelikle bu kongredeki emekleriniz için teşekkürler. Fakat şöyle bir sorun var ki; üniversitemizde bu kongreye katılmak isteyen lisansüstü öğrenciler var ben de dahil olmak üzre, lakin başvuru ücretinde herhangi bir öğrenci fiyatlandırması yapılmadığını gördük. Bu konuda bizlere yardımcı olabilirseniz seviniriz. Kolay gelsin.

  3. Biz 3 arkadaş olarak karar verdik yalniz 1 arkadasimiz hemsirelik bolumunden ve erkek katilmasinda bi sakinca var mi