53. Ulusal Diyabet Kongresi

yorumsuz
5.249

53. Ulusal Diyabet Kongresi –

Diyabet Kongresi 2017

Yer : Kıbrıs
Tarih :  19 – 23 Nisan 2017
Düzenleyen : Türk Diyabet Cemiyeti – TÜRKİYE DİYABET VAKFI
Kongre Merkezi : Elexus Hotel
Organizatör : CONSENSUS KONGRE & ORGANİZASYON
Web Sitesi : http://diyabetkongresi2017.org

DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 19 – 23 Nisan 2017 tarihleri arasında, tarihi ve doğal zenginlikleri yanı sıra hepimiz için manevi değeri olan Girne /KKTC de yapılacak olan 53. Ulusal Diyabet Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayım.Diyabet 20. yüzyılın en önemli sağlık problemlerinden biri oldu. Bu önceliğini maalesef günümüzde de devam ettirmektedir. Biz hekimlerin ağır morbidite ve yüksek mortalite ile seyreden bu ciddi problemle çok iyi donanımlı olarak savaşmamız gerekmektedir. Bunun tek yolu olan bilgide buluşmak, son gelişmeleri tartışmak, gerek hastalığın tedavisinde gerekse önlenmesinde atılmış ve atılacak yeni adımları sizlerle tekrar değerlendirmek amacımızdır.

Bu kongremizde öncekilerden farklı olarak kongre öncesinde diyabetlilerin en önemli mortalite nedeni olan diyabette kardiyovasküler hastalıklar için risk faktörlerini ‘Kardiyometabolik Hastalıklar Sempozyumu” ile ayrıca tartışmak istiyoruz.

Yine 53. Ulusal Diyabet Kongresi’nde insulin tedavisini ve diyabet tedavisindeki yeni teknolojileri detayları ile gözden geçirmek amacıyla belli sayıda katılımcı ile interaktif bir ‘’İnsulin Çalıştayı’’ ve ‘’Diyabet Teknolojileri Sempozyumu‘’ yapmayı planladık.
Yarınların birlikte çalışarak daha verimli, daha güzel olacağı inancıyla katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Miyase Bayraktar
53. Ulusal Diyabet Kongresi Başkanı

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

KONGREYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın